Çağrı Merkezi / (0344) 236 29 30

Bize Yazın / info@izokar.com

İzolasyon Kaplama İşleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / İzolasyon Kaplama İşleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Endüstriyel projelerde  uygulamasının en önemli amaçları işletme performansının korunması, enerji tasarrufu, çevresel etkilerden ve çevreyi korumayı sağlamaktadır.


60° C den yüksek olan ortamların çeşitli yöntemler kullanılarak izole edilmesini tanımlamaktadır.

Sıcak izolasyon uygulamalarında yüzey genişliği, akışkan sıcaklığı ve yalıtım yapılacak boru, yüzey ve tank gibi sistemlerin kapalı alan veya dış hava şartlarına maruz olması gibi faktörler göz önüne alınarak kullanım alanına göre cam yünü, kayayünü, seramik yünü, Poliüretan, Cellular Glass, kalsiyum silikat gibi ürünlerden uygun olan seçilir.

Boru, tank ve ekipman gibi yüzeylerin yalıtım yapılmış dış yüzeyleri alüminyum, paslanmaz, galvaniz, aluzinc, pvc gibi kaplamalar ile kaplanarak sisteme mukavemet ve buhar direnci kazandırılır.

Sıcak izolasyon uygulaması, termik santral izolasyonu, doğalgaz dönüşüm santrali izolasyonu, çimento üretim tesisi yalıtımı, Cam üretim tesisleri, Kimyasal üretim tesisleri, gıda üretim tesisleri, soğutma kuleleri, ısıtma-kurutma fırınları, sıcak yağ tesisatları, buhar kazan ve tesisatları, duvar, zemin ve çatı yüzeyleri ve özel ısı yalıtımı gereken durumlar için ideal bir sistemdir.


          

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...